czen

Copyright© 2011 - 2019 Michal Šolc
webdesign by yodavision.cz
π

                                                      [en]Partneři

OBR AGENTURAProdukční agentura, která vznikla teprve v roce 2011, využívá mnohaletých zkušeností z pořádání a produkčního zajištění mnoha desítek akcí všeho druhu – hudební festivaly, divadelní festivaly, samostatné koncerty, divadelní představení, společenské akce apod. Svoji činnost soustřeďuje především v Jihomoravském kraji. 

  

pan KapičkaChcete stavět novou koupelnu nebo uvažujete o rekonstrukci té stávající? Navštivte naši velmi přehlednou databázi téměř veškerého koupelnového vybavení dostupného na českém trhu! Kompletní aktuální databáze katalogů sortimentu výrobců s návazností na prodejní síť, ale i databáze e-shopů, řemeslníků! Svůj obzor můžete též rozšířit v rubrikách veletrhů a tištěných médií včetně PR článků registrovaných uživatelů. Jistě neváhejte zasoutěžit si ve fotosoutěži ,,nejkrásnější koupelna"
Svěže panKapička


 

SUNINVENTPředstavuje se Vám moderní produkční značka, založená lidmi s dlouholetými        zkušenostmi v oblasti obchodu, komunikace, produkce i marketingu. Zajišťujeme malé soukromé, firemní i větší akce nebo koncerty, festivaly. Specializujeme se na zastřešení akcí (promo stany, párty stany, nafukovací stany a brány, ozvučení, světla, led obrazovky, podia, atd.) a dokážeme zabezpečit kvalitní propagace firmy, města nebo osoby s působností na česko-slovenském trhu. Jsme profesionálové se zahraniční know-how a děláme svou práci poctivě, s nadšením a díky silnému zázemí i s technickou dokonalostí.

 

Čechymen


ČECHYMEN Vám nabízí služby trojí komplexnosti: bezpečnost, požární ochranu a zdravotnickou asistenci. Staňte se i Vy naším zákazníkem a získejte výhody  této komplexnosti. Řešit problém, kdo Vám zajistí BEZPEČNOSTNÍ MANAGEMENT, už nemusíte. ČECHYMEN se o vše postará.  

 

  

 

OteSound, s.r.o.

 

 

 

SMSTicket

 

V SMS Ticket s.r.o. z vlastních zkušeností moc dobře víme, jak je pořadatelská činnost náročná. Proto se snažíme pořadatelům vycházet maximálně vstříc – výhodnou cenovou nabídkou, doplňujícími službami, rychlou komunikací a chutí odvést nejlepší práci.Protipovoďnová opatřeníCelorepublikově, nabízíme zpracování projektové dokumenace k vodohospodářským stavbám, lesním, polním a účelovým komunikacím.

V referencích naší projekční činnosti, objevíte řadu projektů rybníků, tůní a mokřadů, ale i podélné revitalizace toků a různých pozemních komunikací s řadou spokojených zákazníků z řad soukromých subjektů i státní správy! Nedílnou součástí námi nabízených služeb je i profesionální zprostředkování legislativně nárokovaných procesů, jako jsou geologické, biologické, aj. průzkumy a geodetické zaměření, ale také další standartní inženýrskou administraci

    

 

webtržiště