O nás

Stanky.eu poskytují kompletní servis v oblasti provozu barů a managementu a produkce stánkového prodeje a dalších třetích subjektů promotérům a organizátorům hudebních, zábavních, sportovních, městských, Vánočních, Velikonočních i jiných akcí.

Touto specifickou službou se zabýváme nepřetržitě již od roku 2007.  S touto činností máme rozsáhlé zkušenosti a poskytujeme ji po celé ČR a SR. Na kontě máme nespočet úspěšně zorganizovaných akcí.

Ze zkušenosti víme, že v záplavě starostí s celou akcí vám, promotérům a organizátorům, zbývá velmi málo času na komunikaci s třetími subjekty a proto jsou zde Stanky.eu

Služby, které provádíme, se týkají managementu třetích subjektů na Vaší akci, ať již jde o stánkové prodejce, různé promo teamy, workshopy, atrakce a další subjekty účastnící se akcí. Vždy je třeba do detailu dohodnout podmínky účasti, technické detaily i organizační záležitosti.

V žádném případě akce neskupujeme, abychom je dále se ziskem rozprodali, jak je někdy zvykem. Pracujeme v rámci produkčního teamu akce, jako jeho součást. Veškeré smlouvy a finanční toky jsou přímo mezi Vámi a stánkaři. Naše služba spočívá v získávání finančních zdrojů, administraci a managementu. Jinými slovy pracujeme jako váš produkční přes stánkaře a veškeré Vaše starosti řešíme za Vás.

V naší databázi se nachází přes 6000 subjektů všemožného zaměření a dle Vašeho zájmu a potřeby, můžeme též oslovit konkrétní stánkové prodejce či promo teamy s nabídkou účasti na Vaší akci.

Provozovatelům stánků pak nabízíme možnost bezplatné registrace a následné zasílání nabídek na jednotlivé akce po celý rok. Samozřejmostí je též intenzivní komunikace o podmínkách jednotlivých akcí a profesionální organizační servis při akci samotné.

Nově též nabízíme pronájem dřevěných stánků/dřevěných uzamykatelných bud pro různé eventy. Další info naleznete na tomto webu v sekci Dřevěné stánky - pronájem.